RTV AHIRETI
Shëndetësi

Tetori rozë/ Sensibilizimi rrit numrin e grave dhe vajzave që kontrollohen

tetori-roze/-sensibilizimi-rrit-numrin-e-grave-dhe-vajzave-qe-kontrollohen

Tetori rozë ka ndërgjegjësuar gratë të drejtohen pranë poliklinkës së specialiteteve numër 3 në Tiranë  për të bërë mamografi aq sa janë krijuar radhë të gjata.

Related posts

Ushqimet e duhura për të luftuar aneminë

admin

A është supa ushqimi i duhur që duhet të hani kur jeni me grip?

rezart morina

Dëllinja e zezë/ Si të përgatisni kurën për pastrimin rrënjësor të mushkërive

admin