RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

30 ditë paraburgim për Nuredin Lushtakun

30-dite-paraburgim-per-nuredin-lushtakun

30 ditë paraburgim ka caktuar Prokuroria për ish-nënkryetarin e Komunës së Skenderajt dhe një nga të dyshuarit për plagosjen e dy policëve në Skenderaj, Nuredin Lushtaku.

Avokati i Lushtakut ka thënë se do të ankohen në apel për këtë vendim.

Ndërkaq forca të shtuara të Policisë janë afër oborrit të Gjykatës.

Related posts

Qyteti me më së paku stres në botë

admin

Historiku i organizatës terroriste “Brigada e Veriut”

rezart morina

Puçistët e Nigerit zotohen se do ta ndjekin penalisht “për tradhti të lartë” presidentin e rrëzuar

rezart morina