RTV AHIRETI
Shëndetësi

A mbron kafeja shëndetin e trurit/ Mësoni gjithçka duhet të dini

a-mbron-kafeja-shendetin-e-trurit/-mesoni-gjithcka-duhet-te-dini

Të dhënat e Institutit të Statistikave dhe Doganave tregojnë se një shqiptar konsumon përafërsisht 3.1 kg kafe në vit.

Related posts

Studimi i fundit/Qepa ul nivelin e sheqerit në gjak

admin

​Ja si u formua Kryqi i Kuq Ndërkombëtar

admin6

Disa mënyra të thjeshta si të kujdeseni për shëndetin e syve

admin