RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Aksion policor në Kondovë të Shkupit

aksion-policor-ne-kondove-te-shkupit

Një aksion policor është zhvilluar gjatë natës në fshatin Kondovë të Shkupit.

Siç mëson KlanMacedonia, gjatë aksionit kishte të pranishëm numër të madh të forcave policore të cilat kishin blinduar thuajse tërë fshatin.

Nuk dihet se për çfarë qëllimi u zhvillua aksioni, ndërsa detajet nga MPB pritet të bëhen të ditura gjatë ditës.

Related posts

Gjysmëhëna e Kuqe Turke shpërndan kurban në Maqedoninë e Veriut

admin

Përmbytjet shkaktuan mijëra viktima dhe dëme të mëdha, OKB apelon për më shumë ndihmë për të prekurit në Libi

admin

Masa të rrepta sigurie në New York përpara Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së – VIDEO

rezart morina