RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Arrestohet një burrë në Fushë-Kosovë, bashkëjetoi me një vajzë nën 16 vjeç

arrestohet-nje-burre-ne-fushe-kosove,-bashkejetoi-me-nje-vajze-nen-16-vjec

Një person është arrestuar në Fushë-Kosovë, pasi dyshohet për bashkëjetese jashtëmartesore më një vajzë nën moshën 16 vjeç.

Sipas Policisë së Kosovës ai është arrestuar të martën.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër kosovare. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt hetimore”, thuhet në raportin e Policisë.

Related posts

Turqi, shtetasja ruse pranon Islamin

admin

Sot mbahet samiti i procesit Brdo-Brioni, Osmani krah liderëve të rajonit

admin

Netanyahu Washingtonit: Nuk do të ketë kurrfarë sundimi palestinez në Gaza pas luftës

admin