RTV AHIRETI
Shëndetësi

Banane dhe kivi për mëngjes

banane-dhe-kivi-per-mengjes

Një pije smoothie është fantastike për të nisur mëngjesin.

Merni disa ushqime që ju mbushin energji dhe përziejni në blender, është kaq e thjeshtë.

Përbërësit

  • 1 gotë kos
  • 2 kivi
  • 1 mollë
  • 1 banane
  • 1 portokall
  • kuba akulli

Related posts

Ujë me sheqer, kura më e mirë kundër këtyre problemeve të rënda shëndetësore

rezart morina

Fjetja gjatë ditës rrit mundësinë e goditjes në tru dhe presion të lartë gjaku

admin

Quhen “mbretëresha” e perimeve, bamjet trajtojnë këto probleme shëndetësore

rezart morina