RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Bastisjet në shtëpinë e Sylejman Selimit, Specialja jep detaje: Po ndihmohemi nga EULEX e policia

bastisjet-ne-shtepine-e-sylejman-selimit,-specialja-jep-detaje:-po-ndihmohemi-nga-eulex-e-policia

Që nga orët e para të mëngjesit kanë filluar bastisjet në shtëpinë e Sylejman Selimi.

Këto bastisje i ka konfirmuar zëdhënësi i Zyrës së Prokurorit të Specializuar, Christopher Bennett.

Ai për lajmi.net ka thënë se po i ndihmon Policia e Kosovës dhe Eulexi.

“SPS po kryen operacione të vazhdueshme me mbështetjen e EULEX-it dhe Policisë së Kosovës”, ka thënë Bennet

Related posts

Kurti publikon fotografi të reja nga vendi i rrëmbimit të policëve, kërkon reagimin e ndërkombëtarëve

admin

MChE: Çdo dy minuta një fëmijë zhduket në Evropë

rezart morina

KGjK kërcënon Qeverinë

admin