RTV AHIRETI
BEkosobeKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditStanoTë Gjitha

BE e pranon: Nuk mund të marrim veprime për sulmin në Banjskë, nëse…

be-e-pranon:-nuk-mund-te-marrim-veprime-per-sulmin-ne-banjske,-nese…

Zëdhënësi i BE-së, Peter Stano, është deklaruar në lidhje me mungesën e veprimeve të BE mbi sulmin në Banjskë shtatorin e 2023. Ai u shpreh se nuk mund të ndërmerret asgjë derisa të finalizohet raporti i hetimeve nga autoritetet e Kosovës. “Hetimi duhet të përfundohet nga autoritetet e Kosovës. Kjo është diçka që ka ndodhur […]

Related posts

Britania akuza Kinës: Po synon ndihma vdekjeprurëse për Rusinë që t’i përdorë në luftën kundër Ukrainës

admin

KFC mbyll përkohësisht 108 dyqane në Malajzi pas bojkotit kundër Izraelit

rezart morina

Begaj: Asnjë pretekst s’mund të përdoret për të penguar zbatimin e marrëveshjes së Brukselit dhe Ohrit

rezart morina