RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Bideni infektohet me koronavirus

bideni-infektohet-me-koronavirus

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, raporton BBC-ja të enjten. Ai ka shfaqur simptoma të lehta.

Sipas Shtëpisë së Bardhë, Biden është i vaksinuar me dy doza të vaksinës anti-COVID. /koha

Related posts

Shira të rrëmbyeshëm dhe përmbytje në Pakistan, 100 persona humbin jetën

rezart morina

Përfaqësuesi armen për marrëdhëniet me Turqinë: Dëshiroj gjithmonë paqe mes nesh

rezart morina

Opozita italiane i bën thirrje qeverisë të njohë shtetin e Palestinës

RTI