RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Bie nga lartësia dhe vdes në vendin e punës

bie-nga-lartesia-dhe-vdes-ne-vendin-e-punes

Një qytetar është raportuar se ka rënë nga lartësia derisa ishte duke punuar në Ferizaj, derisa mjeku e ka konstatuar vdekjen e tij në qendër mjekësore, raporton teve1.info

Sipas komunikatës së Policisë, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar derisa ka qenë në vendin e punës , në rrethana të panjohura ka rënë nga një lartësi. Viktima është dërguar për tretman ku mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse policore. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në komunikatë

Related posts

Erdoğan: Turqia e gatshme të ndërmarrë hapa të përbashkëta me Sirinë dhe Rusinë kundër terrorizmit

admin

Vuçiq thotë se me Escobarin biseduan për gjetjen e një zgjidhje kompromisi në dialogun me Kosovën

rezart morina

Fluks në disa pika kufitare mëngjesin e së shtunës, shtohen kolonat në dalje

admin