RTV AHIRETI
Shëndetësi

“Covid rikthehet në dimër”/ Virologu amerikan Fauci: Lia e majmunëve ngjan me Sidën

“covid-rikthehet-ne-dimer”/-virologu-amerikan-fauci:-lia-e-majmuneve-ngjan-me-siden

Virologu amerikan Antoni Fauci thotë se Covid-19 nuk ka ikur dhe me shumë gjasa situata mund të përkeqësohet në dimër.

Related posts

Ankoheni shpeshherë, por a e dini përse dhembin kyçet dhe gjunjët kur bie shi?

admin

Vjeshta ul imunitetin, mjekja tregon ushqimet që duhet të hamë gjatë kësaj stine

admin

Keni problem me sistemin tretës? Kjo është zgjidhja

admin