RTV AHIRETI
KosovaKryesoreLajmeLajmet e funditosmaniTë Gjitha

Deklarata e fortë e Osmanit: Pesë policë të Kosovës po mbahen peng nga Serbia

deklarata-e-forte-e-osmanit:-pese-police-te-kosoves-po-mbahen-peng-nga-serbia

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, tha se pesë policë të Kosovës “po mbahen peng” nga Serbia, shtet të cilin e cilësoi si “shovinist”. Në ceremoninë e diplomimit të kadetëve të Policisë së Kosovës, Osmani i bëri thirrje faktorit ndërkombëtar që të reagojë për këtë çështje. “I bëjmë thirrje të gjithë aleatëve tanë që ta ngrenë […]

Related posts

Rivarroset trupi i Liridona Ademajt – familja hap të pame në fshatin Rracaj

admin6

Gjermania dhe Norvegjia “mbledhin forcat”, do të ndërtojnë një tubacion gjigand hidrogjeni

admin

Yasemin Shaban e liruar nga burgu izraelit: Do të ndjekim gjurmët e rezistencës në Bregun Perëndimor

rezart morina