RTV AHIRETI
Lajme

Del në shitje shtëpia e përdorur për filmin e Krishtlindjeve ‘Home Alone’, ja shifra marramendëse me të cilën është hedhur në treg

del-ne-shitje-shtepia-e-perdorur-per-filmin-e-krishtlindjeve-‘home-alone’,-ja-shifra-marramendese-me-te-cilen-eshte-hedhur-ne-treg

Shtëpia e famshme e përdorur kur Kevin McCallister mbeti vetëm në shtëpi në Krishtlindje është në shitje. Rezidenca me pesë dhoma dhe gjashtë banjo në Winnetka, Illinois është hedhur në treg për një shumë marramendëse prej 5.25 milionë dollarë. Është hera e parë që nga viti 2012 që prona është hedhur në treg, sipas agjentëve

Related posts

Dr Shefqet Krasniqi thotë së për Veteranët e luftës edhe 500 Euro janë pak

admin

Tërmet në Shqipëri

admin

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për vrasjen ne gruas në Pejë

admin