RTV AHIRETI
BotaescobarKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditTë Gjitha

“Dinari”/ “Qeveria e Kosovës do mbahet përgjegjëse”, SHBA e prerë: Serbët në Kosovë nuk po marrin dot pensionet. Po punojmë për…

“dinari”/-“qeveria-e-kosoves-do-mbahet-pergjegjese”,-shba-e-prere:-serbet-ne-kosove-nuk-po-marrin-dot-pensionet.-po-punojme-per…

Emisari amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, në ditën e dytë të vizitës së tij në Kosovë ka shkuar për vizitë në Manastirin e Deçanit, një ditë pas Qeveria urdhëroi regjistrimin e tokës në Manastirin e Deçanit.  Ai ka vizituar edhe Komunën e Pejës ku ka takuar kryetarin Gazmend Muhaxheri, përfaqësues të shoqërisë civile dhe […]

Related posts

Erdoğan: Rritet tregu global për ushqimin hallall, turizmin dhe financat

rezart morina

Qeveria miraton vendimin për vazhdimin e masave emergjente të furnizimit me energji

admin

Italia përfshihet nga shira të rrëmbyeshëm dhe rrëshqitje dheu

rezart morina