RTV AHIRETI
Shëndetësi

Disa gjëra që nuk i dinit për pjeprin, frutin veror

disa-gjera-qe-nuk-i-dinit-per-pjeprin,-frutin-veror

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban shëndetin e sistemit tretës.

Related posts

Çrregullimet e tiroides: Simptomat dhe 5 mënyra efektive për ta parandaluar atë

rezart morina

Si ndikon kafja tek dhimbja e kokës, cila është doza e saktë ditore që ju duhet të konsumoni

rezart morina

Vera e nxehtë, sa herë në ditë duhet të bëjmë dush

rezart morina