RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Dy të vdekur dhe një i lënduar nga aksidenti në Ozdrim të Pejës

dy-te-vdekur-dhe-nje-i-lenduar-nga-aksidenti-ne-ozdrim-te-pejes

Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur më herët në Ozdrim të Pejës.

Burime të Indeksonline pohojnë se një tjetër person ka pësuar lëndime të rënda trupore, si pasojë e aksidentit.

Viktimat dyshohet të kenë qenë duke ecur kur janë goditur me veturë nga një i dyshuar.

I dyshuari, drejtues i veturës, raportohet të jetë vetëdorëzuar në polici.

Related posts

Zmbrapset Vuçiq: Do të tërheq forcat ushtarake nga kufiri me Kosovën

rezart morina

Sulm me armë zjarri në Los Anxhelos, 10 të vrarë

admin

Përfundon numërimi në 42 bashki të Shqipërisë

admin