RTV AHIRETI
aksidentkercoveKosovaLajmeLajmet e funditTë Gjitha

E rëndë në Kosovë/ Përplasen “Peugeot”-i dhe “Volkswagen”-i, humbin jetën tre persona

e-rende-ne-kosove/-perplasen-“peugeot”-i-dhe-“volkswagen”-i,-humbin-jeten-tre-persona

Mëngjesin e sotëm në ora 04:50 në rrugën magjistrale në Kërçovë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të veturës “Peugeot” me targa të Kërçovës i drejtuar nga S.I.(19) nga Kërçova dhe automjetit “Volkswagen Golf” me targa të Kërçovës, i drejtuar nga K.E.(32) nga fshati Trapçin Dol i Kërçovës. Nga lëndimet e marra ka ndërruar […]

Related posts

Fotografi Arian Mavriqi “sjell” natyrën e Kosovës në Zvicër

admin

Deputetja e Britanisë së Madhe akuzon kolegët për përdorimin e fjalorit islamofobik

rezart morina

Nisi sulmin ndaj Izraelit, por cilat janë aftësitë raketore të Iranit? Nga ato balistike hipersonike te ato bërthamore, ja çfarë disponon Teherani

admin