RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Edhe Bilall Kasami thirret në stacion policor

edhe-bilall-kasami-thirret-ne-stacion-policor

Njejtë sikurse edhe kryetari i komunës së Cariti, Visar Ganiu, edhe ai i komunës së Tetovës, Bilall Kasmi është ftuar në stacion policor.
Arsyeja kryesore është organizimi dhe pritja që ju bë kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, të premten e kaluar.
Një nga arsyet është shfaqja e flamurit me Shqipërinë etnike në koncertin në Tetovë, e që ngjalli shumë debate në opinion. /shenja

Related posts

Erdoğan: Armëpushimi në Gaza mund ta shpëtojë rajonin nga rrethi i zjarrit

rezart morina

Escobar: Kemi probleme komunikimi me Qeverinë Kurti, do të donim që… Vendimi për dinarin, katastrofik

admin

Biden: Zgjidhja me dy shtete, tani më rëndësishme se kurrë

admin