RTV AHIRETI
denim per vrasjeKosovaKosovëLajmeLajmet e funditshaban gogajTë Gjitha

Ekzekutoi një person në lokal në Kosovë, Shaban Gogaj dënohet 7 vite burg

ekzekutoi-nje-person-ne-lokal-ne-kosove,-shaban-gogaj-denohet-7-vite-burg

Edhe në rigjykim, Shaban Gogaj është dënuar me 7 vjet e 6 muaj burgim për vrasjen nga pakujdesia të Agonis Tetajt në shtator të 2018-ës. Herën e parë ishte dënuar me 7 vite e 6 muaj burgim. Aktgjykimi është shpallur të premten në Gjykatën Themelore në Pejë nga kryetarja e trupit gjykues, Violeta Husaj-Rugova. Për […]

Related posts

“Aleksandër Vuçiç e quajti ‘mik të madh’ të Serbisë”- REL: Presidenti Xi Jingping në Beograd, me synimin për të shtrirë ndikimin e Kinës në Evropë

admin

Mbreti Salman i Arabisë Saudite dhe Princi i Kurorës urojnë Mbretin e ri të Britanisë

admin

Vdes një i burgosur në Qendrën e Paraburgimit në Prishtinë

admin