RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Fajon sot në Kosovë, pritet nga Osmani dhe Konjufca

fajon-sot-ne-kosove,-pritet-nga-osmani-dhe-konjufca

Zëvendëskryeministrja dhe ministrja për Punë të Jashtme të Sllovenisë, Tanja Fajon, do të qëndrojë sot për vizitë në Kosovë.

Ajo fillimisht do të pritet në takim nga presidentja Vjosa Osmani, e më pas nga kryeparlamentari Konjufca.

Takimi Osmani – Fajon është paralajmëruar të ndodhë në ora 11:00, ndërsa ai me Konjufcën nga ora 13:40

Related posts

“Persona të maskuar gjuajtën me armë në kafiteri”, detaje nga vrasja në Skenderaj

rezart morina

Emiri i Katarit dhuron 14 milionë dollarë për viktimat e tërmetit në Turqi, Siri

rezart morina

Schmidt: Nuk kemi ndonjë rrezik akut për Bosnjën nga ndikimi rus

admin