RTV AHIRETI
Shëndetësi

Farat e pjeprit, vlerat shëndetësore dhe si t’i përdorni

farat-e-pjeprit,-vlerat-shendetesore-dhe-si-t’i-perdorni

Pjepri është një nga frutat më të shijshme të verës dhe jo vetëm. Tuli i pjeprit është mjaft freskues dhe i ëmbël dhe me të nuk ke të ngopur.

Related posts

Përfitimet shëndetësore nga uthulla e mollës

admin

Ankth dhe depresion, si ndikojnë patatet e skuqura në shëndetin tuaj?

rezart morina

Të bërtiturat ndaj fëmijëve të vegjël rrisin rrezikun për probleme të shëndetit mendor

rezart morina