RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Fëmija 3 vjeç rrihet brutalisht e ngrehet zvarrë në një çerdhe shtetërore në Fushë Kosovë

femija-3-vjec-rrihet-brutalisht-e-ngrehet-zvarre-ne-nje-cerdhe-shteterore-ne-fushe-kosove

Fatos Geci një qytetarë në rrjetin social Facebook, ka nxjerrë një video që sipas tij ka ndodhur në një nga çerdhet shtetërore në qytetin e Fushë Kosovës.

Ai me këtë video pretendon se është “rrahur brutalisht” nipi i tiji 3 vjeçar.

Geci thotë se nipi i tij ka pësuar trauma psikike.

Ai u ka kërkuar organeve të drejtësisë të merren me këtë rast.

Postimi i plotë:

Të nderuar media dhe prindër!

Dua të ndaj me ju diçka të tmerrshme që sapo ka ndodhur në Fush Kosovë, në qerdhen shtetërore të fëmijëve “Gezimi yne”, është rrahur brutalisht nipi im Lisi, vetëm 3 vjeç. Shikoni kamerat ku shihet qarte qe po rrihet e terhiqet zvarre, me pas e dergojne ne nje dhome pa kamera dhe e rrahin pa meshire te 3 mesuesit e kesaj kurve!

Nipi im ka pësuar trauma të rënda psiqike dhe nuk mund të flejë më, nipi po përjeton një ankth të madh. Kërkoj nga organet e drejtësis të bëjnë punën e tyre. IDIOTEVE dhe mostrave të tilla duhet t’i jepet fund një herë e përgjithmonë. Le të jetë rasti i fundit i dhunës ndaj fëmijëve. PROSTITUTATVE te ndyra do ti jepet fund.

Related posts

Shefi i CIA-s viziton Izraelin dhe Palestinën

admin

Kurti: GJND i dha vulë asaj që e dinin gjithë kohën mbështetësit e drejtësisë

rezart morina

Serbia nuk iu jep leje Bislimit e Sveçlës ta vizitojnë Luginën e Preshevës

admin