RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Flamuri i Kosovës vendoset në objektin e Komunës së Leposaviqit

flamuri-i-kosoves-vendoset-ne-objektin-e-komunes-se-leposaviqit

Kryetari i Leposaviqit, Lulzim Hetemi, ka hyrë në objektin e Komunës dhe me të hyrë ai është vendosur edhe flamuri i Kosovës.

Pas tensioneve të mëhershme, tash në afërsi të objektit të komunës janë 4-5 autoblinda të Policisë.

Janë larguar të gjitha barrikadat para objektit.

Situata tani konsiderohet më e qetë.

Related posts

Barrikadat në veri, Kurti thotë se do të ketë takim me KFOR-in: Kjo nuk mund të tolerohet pafundësisht

admin

Gani Geci shkon në burg për ta vuajtur dënimin

admin

Aksion i EUROPOL-it kundër rrjetit më të madh të narkotikëve në Ballkan, 23 të arrestuar

admin