RTV AHIRETI
Gabriel EscobarKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditTë Gjitha

Gabriel Escobar mbërrin në Prishtinë, zyrtari amerikan nis takimin me presidenten Osmani

gabriel-escobar-mberrin-ne-prishtine,-zyrtari-amerikan-nis-takimin-me-presidenten-osmani

Emisari amerikan Gabriel Escobar ka arritur sot për vizitë në Kosovë. Ai është pritur nga presidentja Vjosa Osmani. Takimi mes Osmanit dhe Escobarit po zhvillohet në Presidencën e Kosovës, dhe pas takimit është njoftuar se do te ketë deklaratë për medie. Escobar, pas Osmanit do të zhvilloj takim edhe me krerët e opozitës, ndërsa me […]

Related posts

Ukraina nis kundërofensiva të njëkohshme kundër disa fronteve ruse, thotë zv.ministrja e Mbrojtjes

admin

Policia për barrikadat në veri: Janë bllokuar rrugët nacionale në Leposavçiq, Zveçan dhe Zubin Potok

admin

Grupi i rezistencës palestineze ka liruar edhe 6 pengje të tjerë

admin6