RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Ganiu në stacion policor, pyetet për vizitën e Kurtit

ganiu-ne-stacion-policor,-pyetet-per-viziten-e-kurtit

Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu për momentin gjendet në stacion policor ku po jep deklaratë në lidhje me organizmin për pritjen e kryeministrit të Kosovës Albin Kurti.
Një nga arsyet është edhe shfaqja e flamurit të Shqipërisë etnike, në koncertin në Tetovë. /shenja

Related posts

Fëmijët po flenë në makina gjërsa ndihma po pengohët nga moti

admin

Policia bullgare gjeti 18 emigrantë të vdekur në një kamion të braktisur, mbijetojnë 28 të tjerë

admin

Dragisha Milenkoviq pranon fajësinë për armëmbajtje pa leje, deklarohet i pafajshëm për krime lufte në Kosovë

admin