RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Gjenden mbetje mortore në Prishtinë

gjenden-mbetje-mortore-ne-prishtine

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dy persona kanë informuar se në brendi të pyllit kanë hasur në disa eshtra të njeriut.

Rasti është raportuar të premten në rrugën “Qëndresa” në Prishtinë.

“Dy dëshmitar meshkuj kosovarë kanë informuar se në brendi të pyllit kishin hasur në disa eshtra të njeriut”, thuhet në raport.

Njësia përkatëse ka bërë tërheqjen e mbetjeve mortore dhe ka dërguar në IML për procedurë të mëtutjeshëm. Rasti është duke u hetuar.

Related posts

Pakistan – Qindra viktima nga moti i keq

admin

Palestinezët dënojnë sulmin e kolonëve izraelitë në varrezën e krishterë në Kuds

admin

Hashim Thaçi ndodhet në Kosovë, bëhet e ditur arsyeja

rezart morina