RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Gjendet një femër e vdekur në Lipjan, rasti po hetohet

gjendet-nje-femer-e-vdekur-ne-lipjan,-rasti-po-hetohet

Një femër është gjetur e vdekur në Lipjan.

Siç raporton policia në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe ekipi mjekësor dhe nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës.

“Lipjan 16.08.2023 – 07:22. Është raportuar se viktima femër kosovare ishte gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe ekipi mjekësor dhe nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raportin e PK-së.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet.

Related posts

Kryeshefi i pezulluar i KEK-ut deklaron pasuri 1.7 milion euro, pagë vjetore 42 mijë euro

rezart morina

Shefi i OKB-së: 43 mijë njerëz të vdekur nga konfliktet e armatosura në vitin 2022

rezart morina

Bashkia e Tiranës nis fushatë për mbledhjen e ndihmave për familjet e prekura nga tërmetet në Turqi

rezart morina