RTV AHIRETI
Lajme

Hoxha Mazllam Mazllami shtron iftar të pensionimit të tij, i behët dhurat një vetur (VIDEO)

hoxha-mazllam-mazllami-shtron-iftar-te-pensionimit-te-tij,-i-behet-dhurat-nje-vetur-(video)

Hoxhës, humanistit dhe veteranit të UÇK-së, Mazllam Mazllamit nga Prizreni i bëhet dhuratë në Iftarin madhështor të pensionimit të tijë një veturë.

Myfitu i Kosovës, Naim Tërnava ishte pjesëmarrës në këtë iftar ku edhe ngrehu mbulesën e veturës.

Related posts

Hovenier: Jam i shqetësuar me ndalimin e zv.drejtorit të Policisë – Serbia shkeli marrëveshjen

admin

Koreja e Veriut teston ‘llojin e ri të raketës balistike’

admin

Tash e tutje, hapësirat publike në Prishtinë do të jenë nën vëzhgimin e kamerave

admin