RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Humb jetën një punëtor në Prishtinë, ra nga një lartësi derisa ishte duke punuar

humb-jeten-nje-punetor-ne-prishtine,-ra-nga-nje-lartesi-derisa-ishte-duke-punuar

Një punëtor ka humbur jetën ditën e hënë në Prishtinë.

Policia njofton se punëtori ka rënë nga një lartësi derisa ishte duke punuar.

“Viktima mashkull kosovar ka pësuar lëndime vdekjeprurëse pasi që i njëjti duke punuar kishte rënë nga një lartësi dhe kishte pësuar lëndim të rënda trupore. Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në njoftim.

Related posts

Nga hapja e doganave në Porto Romano e Durrës te hekurudha që lidh dy vendet, Kurti rreshton arritjet për afrimin e Kosovës me Shqipërinë: 58 marrëveshje…

admin

Lista Serbe: Nuk marrim pjesë në votim për shkarkimin e kryetarëve të komunave në veri

admin

Pentagoni: Shtëpia e Bardhë dhe përfaqësuesit izraelitë diskutojnë situatën në Rafah

admin6