RTV AHIRETI
Lajme

Humbi në kumar dhe u kthye me pistoletë në brez, media gjermane: Kosovari qëlloi për vdekje reperin serb për një borxh 15 mijë euro

humbi-ne-kumar-dhe-u-kthye-me-pistolete-ne-brez,-media-gjermane:-kosovari-qelloi-per-vdekje-reperin-serb-per-nje-borxh-15-mije-euro

Rrustem Llapi, 52- vjeçar nga Podujeva është lënë në arrest sipas një vendimi në Dyseldorf, pasi mbi të rëndon vepra e vrasjes së rëndë. Ai dyshohet se të dielën në mbrëmje e vrau me armë zjarri Aleksandar M., 38 vjeçar, me origjinë nga Serbia. Sipas raportimeve atje, dyshimet e para janë që konflikti ka ndodhur

Related posts

Arabia Saudite dënon zbulimin e varreve masive në Khan Younis të Gazës

RTI

Rusia: Plani izraelit për Gazën pengon paqen e qëndrueshme

rezart morina

Escobar dhe Lajçak këtë javë në Kosovë dhe Serbi

admin