RTV AHIRETI
fajdeKosovaKosovëLajmeLajmet e funditTë Gjitha

I dha një personi 60 mijë euro dhe e detyroi t’i kthente 90 mijë, arrestohet fajdexhiu

i-dha-nje-personi-60-mije-euro-dhe-e-detyroi-t’i-kthente-90-mije,-arrestohet-fajdexhiu

Prokuroria Themelore në Ferizaj, njofton opinionin publik se ka kërkuar nga Gjykata Themelore në Ferizaj, caktimin e masës së paraburgimit në afat prej 30 ditësh ndaj të dyshuarit me iniciale A.G., nga komuna e Vushtrisë, për shkak të dyshimit të veprave penale “Fajdeja” dhe “Detyrimi”. Sipas Prokurorisë, ekziston dyshimi i bazuar se gjatë vitit 2022, […]

Related posts

INTERPOL-i lëshon urdhërarrest edhe për 11 persona për sulmin në Banjskë

admin

​Kosova as sivjet nuk pritet të sigurojë bukën

rezart morina

Siri, të paktën 968 persona humbën jetën nga tërmeti

admin