RTV AHIRETI
Lajme

“I shpëtova jetën shqiptarit që ishte paguar për të më vrarë”- Gazetari italian i “Report” që bëri emisionin investigativ për Engjëll Agaçin rrëfen ngjarjen e pazakontë

“i-shpetova-jeten-shqiptarit-qe-ishte-paguar-per-te-me-vrare”-gazetari-italian-i-“report”-qe-beri-emisionin-investigativ-per-engjell-agacin-rrefen-ngjarjen-e-pazakonte

Gazetari italian, Sigfrido Ranucci, drejtuesi i emisionit investigativ “Report” që ka shkaktuar jo pa reagime pas emisionit të fundit për kampin e refugjatëve në Shqipëri dhe rolin e sekretarit të Përgjithshëm të Kryeministrisë, Engjëll Agaçi, ka dhënë një intervistë për emisionin “La volta buona” në Raiuno. Midis të tjerave, gazetari ka rrëfyer se si ka

Related posts

Paralajmërim për valë të paprecedentë të të nxehtit

admin

LVV thotë se BE-ja s’po i trajton barabartë Kosovën e Serbinë

rezart morina

Sylejman Selimi dhe Jahir Demaku lirohen nga akuza për krime lufte

RTI