RTV AHIRETI
Shëndetësi

Infektimet mes pushuesve/ Në qendrën shëndetësore të Velipojës çdo ditë kërkojnë ndihmë 100 persona

infektimet-mes-pushuesve/-ne-qendren-shendetesore-te-velipojes-cdo-dite-kerkojne-ndihme-100-persona

Këtë sezon turistik plazhi i Velipojës po përballet me një numër të shtuar të turisteve por kjo është shoqëruar edhe me një fluks të qytetareve që paraqiten pranë urgjencës.

Related posts

Çfarë i ndodh trupit nëse merrni grupin e gabuar të gjakut

admin

Dy të vdekur dhe 952 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

admin

Trajtimi adekuat për depresionin dhe a mund të parandalohet?

admin