RTV AHIRETI
KosovaKosovëKryesoreLajmeLajmet e funditTë Gjitha

“Kanë porositur vrasjen time”, denoncimi në policinë e Kosovës: Më kanë vjedhur llogarinë e Facebook dhe…

“kane-porositur-vrasjen-time”,-denoncimi-ne-policine-e-kosoves:-me-kane-vjedhur-llogarine-e-facebook-dhe…

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast ku një person ka denoncuar se mund të jetë subjekt i një vrasjeje. Sipas njoftimit, një shtetas i Kosovës ka denoncuar se i është hakuar profili i rrjetit social “Facebook”. Ky person pretendon që pas disa ditësh është njoftuar se ndaj tij është porositur edhe vrasja. Autoritetet […]

Related posts

Mrekullia në Turqi: 8-vjeçari shpëtohet nga rrënojat pas 52 orësh

admin

Kurti shpreh gatshmëri për takime të radhës në Bruksel

admin

Rezultatet e regjistrimit, Serbia rreth 500 mijë banorë më pak se në vitin 2011

admin