RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Këto janë çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme

keto-jane-cmimet-e-derivateve-per-24-oret-e-ardhshme

Minsitria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar listën e re me çmimet e naftës.

Sipas MINT, çmimi maksimal i lejuar për produktin Dizel është 1.67 euro për litër, për produktin Benzinë është 1.39 euro për litër, si dhe për produktin Gas është 0.76 euro për litër.

Këto çmime hyjnë në fuqi sot në ora 10:00.

Related posts

Paralajmërimi i shefit të NATO-s: Lufta në Ukrainë mund të përhapet në Europë

admin

Wagner regjistrohet në Bjellorusi si organizatë edukative

rezart morina

Qytetarët po aplikojnë për viza me dokumente false, Policia apelon për kujdes

rezart morina