RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Komandanti i KFOR-it viziton Leposaviqin

komandanti-i-kfor-it-viziton-leposaviqin

Komandanti i KFOR-it, gjenerali Angelo Michele Ristuccia ka vizituar sot Leposaviqin.

Ristuccia ka qëndruar para ndërtesës së Komunës së Leposaviqit dhe ka folur me ushtarët.

Kosovoonline shkruan se ai nuk ka hyrë në objektin e komunës, ku aty për disa javë është duke qëndruar kryetari i kësaj komune, Lulzim Hetemi.

Related posts

Situata në Gaza katastrofike thotë drejtoresha ekzekutive e UNICEF-it

admin

Australia fillon pastrimin masiv të ngordhjes së peshqve – VIDEO

admin

Pas trazirave, Kazakistani në zgjedhje të parakohshme parlamentare – VIDEO

admin