RTV AHIRETI
KonjufcaKosovaLajmeLajmet e funditManastiri i DeçanitTë Gjitha

Konjufca: Vendimi për Manastirin e Deçanit tregon vendosmërinë e Kosovës për shtet ligjor

konjufca:-vendimi-per-manastirin-e-decanit-tregon-vendosmerine-e-kosoves-per-shtet-ligjor

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, priti në takim Kryetarin e Komisionit për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë së KiE-së, që është njëherazi edhe deputet, si dhe anëtar i Komisionit për Punë të Jashtme të Parlamentit të Francës, Bertrand Bouyx, me të cilin  diskutuan për votimin e 27 marsit, ku u miratua raporti […]

Related posts

Ministri britanik pranon se 200 fëmijë azilkërkues janë zhdukur, 176 prej tyre shqiptarë

admin

1 orë pritje për dalje nga pika kufitare në Merdarë

rezart morina

SHBA-ja ua heq vizat izraelitëve

rezart morina