RTV AHIRETI
Albin KurtiKosovaLajmeLajmet e funditShqipëriaTë Gjitha

Kosova nis procesin për regjistrin e popullsisë, Kurti: Të dhënat nga pyetësorët, vendimtare për cilësinë e qeverisjes

kosova-nis-procesin-per-regjistrin-e-popullsise,-kurti:-te-dhenat-nga-pyetesoret,-vendimtare-per-cilesine-e-qeverisjes

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka zhvilluar sot një takim me  kryetarët e komunave, lidhur me procesin e regjistrimit të popullsisë, ekonomive familjare dhe banesave, proces i cili ka nisur sot dhe do të zgjasë deri më 17 maj. Kreu i qeverisë së Kosovës tha se cilësia e të dhënave nga pyetësorët janë vendimtare për […]

Related posts

Rreth 44% e refugjatëve ukrainas duan të qëndrojnë në Gjermani

admin

Zelenskyy: Rusia të privohet nga të drejtat në OKB

admin

Kolonët fanatikë hebrenj bastisin Xhaminë Al-Aksa dhe provokojnë duke ngritur flamurin izraelit

rezart morina