RTV AHIRETI
gjobeKosovaKosovëkufje ne veshLajmeLajmet e funditTë Gjithatelefon ne dore

Kosovë, 50 euro gjobë për këmbësorët që kalojnë rrugën me telefon në dorë ose kufje në vesh

kosove,-50-euro-gjobe-per-kembesoret-qe-kalojne-rrugen-me-telefon-ne-dore-ose-kufje-ne-vesh

Policia e Kosovës ka bërë me dije se cilat janë gjobat për shoferët të cilën përdorin telefonat në momentin që ata janë duke lëvizur me automjetet e tyre në trafikun rrugor dhe për këmbësorët të cilët përdorin telefonin dhe mbajnë kufje në vesh, kur janë duke kaluar rrugën apo shiritin për biçikleta. Përmes një postimi […]

Related posts

Video tronditëse/ Ekzekutohet kandidati për kryetar bashkie në mes të mbështetësve, personi i armatosur i afrohet dhe e qëllon pas koke

admin

SHBA-ja: Jemi të shqetësuar nga “thellimi” i marrëdhënieve mes Rusisë dhe Koresë së Veriut

admin

50 ushtarë të Azerbajxhanit ranë dëshmorë në provokimet e Armenisë

admin