RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Ky është çmimi i naftës për sot

ky-eshte-cmimi-i-naftes-per-sot

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar limitin e çmimeve për shitjen e derivateve për 24 orët e ardhshme.

Sipas vendimit të kësaj ministrie, çmimi maksimal i lejuar për shitjen e naftës është 1 euro e 74 centë, për benzinë 1 euro e 63 centë, derisa për gazin 0.78 centë.Çmimet vlejnë të njëjtat si ditën e diel edhe sot, duke filluar nga ora 10:00.

Related posts

Hovenier: FSK-ja shpëtoi jetë në Turqi, jemi partnerë krenarë

admin

Xhaçka: Sulmet e dhunshme të paprovokuara kundër KFOR-it dhe shtypit, të papranueshme

admin

Këto vende po paguajnë njerëzit për t’u zhvendosur në fshat

admin