RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Lajçak nesër në Prishtinë

lajcak-neser-ne-prishtine

Përfaqësuesi i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak nesër do të vijë në Prishtinë, në një vizitë të paparalajmëruar më parë për media.

Indeksonline mëson ekskluzivisht se Lajçak do të ketë takime me përfaqësuesit e institucioneve kosovare, por askush nga zyra e tij dhe zyrtarët kosovarë në Prishtinë nuk i kanë konfirmuar arsyet e vizitës.

Related posts

Rritet numri i të papunëve në Gjermani

rezart morina

Altun: Dezinformimi po përhapet si murtaja në botë

admin

Biden: marrja e Khersonit një fitore domethënëse për Ukrainën

admin