RTV AHIRETI
aksidentKosovaLajmeLajmet e funditpejeTë Gjitha

Makina godet dy fëmijë në Pejë, dërgohen në spital

makina-godet-dy-femije-ne-peje,-dergohen-ne-spital

Dy fëmijë janë goditur nga një makinë në një aksident rreth orës 15:00 në rrugën “Agim Binak Qelaj” në Pejë. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova tha se dy fëmijët u dërguan në spital për trajtim. “Sot rreth orë 14:45 polcia është njoftuar për një aksident. Në këtë aksident kanë qënë të […]

Related posts

Më shumë se 900 hebrenj fanatikë bastisën Xhaminë Al-Aksa

rezart morina

Osmani për vizitë në Shqipëri më 4 dhe 5 shtator, publikohet agjenda

rezart morina

Ekuador: Vritet kandidati për President – VIDEO

admin