RTV AHIRETI
Lajme

Mbytet gomonia me emigrantë pranë ishullit grek, një i vdekur dhe 25 të shpëtuar

mbytet-gomonia-me-emigrante-prane-ishullit-grek,-nje-i-vdekur-dhe-25-te-shpetuar

Një burrë u gjet i vdekur dhe 25 persona të tjerë u shpëtuan nga një gomone gjysmë e zhytur që transportonte emigrantë në zonën detare të Agios Isidoros në veriperëndim të Karlovasos, Samos, Greqi.  Roja Bregdetare ka shkuar në vendngjarje dhe ka kryer një operacion shpëtimi, duke nxjerrë trupin e pajetë të një burri dhe

Related posts

Iu bë atentat, kryeministri sllovak iu nënshtrua një operacioni që zgjati 5 orë! Drejtoresha e spitalit: Ja si është gjendja e tij

admin

Lufta në Ukrainë- Ushtria gjermane përgatitet për mbrojtjen e atdheut

admin

Punëtorët e Kardiologjisë, kërkojnë shkarkimin e menaxhmentit

rezart morina