RTV AHIRETI
Shëndetësi

Mëngjesi i shijshëm dhe i shëndetshëm, duhet të përmbajë këto produkte

mengjesi-i-shijshem-dhe-i-shendetshem,-duhet-te-permbaje-keto-produkte

Nëse nuk e dini se çfarë të konsumoni në mëngjes, ju sjellim për ju disa ide. Jo vetëm që nuk duhet ta nisni ditën pa ngrënë mëngjesin, por duhet që të përzgjidhni produktet në mënyrë që dita të nisë plot energji.

Fruta dhe tost me gjalpë bajamesh

Shumë njerëz besojnë se, ky kombinim është shumë i çuditshëm. Por është i shijshëm dhe mjaft i shëndetshëm.

Vezë, tost avokadosh dhe boronica

Vezë me rukola

Petulla të shëndetshme

Omëletë me perime

Related posts

Pesë mënyrat për ta shmangur ftohjen dhe gripin

admin6

SHBA-ja planifikon ta reduktojë nikotinën në cigare

admin

Ankthi pas moshës 40 vjeç, shenjat emocionale si dallohet dhe trajtimet e duhura

rezart morina