RTV AHIRETI
KosovaLajmeLajmet e funditTë Gjitha

Merr flakë makina në autostradën “Ibrahim Rugova”, Policia e Kosovës jep detajet

merr-flake-makina-ne-autostraden-“ibrahim-rugova”,-policia-e-kosoves-jep-detajet

Një makinë ka marrë flakë në autostradën “Ibrahim Rugova”. Ngjarja ka ndodhur në aksin që lidh Prizrenin me Suharekën. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, tha se një defekt teknik mund të ketë qenë shkaktari i zjarrit, që përfshiu automjetin. “Policia ka marrë njoftim rreth orës 15:00 dhe menjëherë ka reaguar së bashku me […]

Related posts

Poloni/ Zyra e auditimit njofton prokurorët se ish-kryeministri mund të ketë abuzuar me pushtetin

admin

Emiri i Katarit: Rripi i Gazës nuk është çështje e sigurisë izraelite

admin6

Izraeli bombardon automjetin e ndihmave humanitare, të paktën 9 të vrarë

admin6