RTV AHIRETI
Shëndetësi

Mungesë barnash në treg/ Në vend të kompanive të njohura, medikamente nga Turqia dhe Serbia

mungese-barnash-ne-treg/-ne-vend-te-kompanive-te-njohura,-medikamente-nga-turqia-dhe-serbia

Mungesat barnave kanë nisur të ndihen në tregun farmaceutik shqiptar. Një ndër antibiotikët më të përdorur për shkak të spektrit të gjerë të veprimit prej ditësh është mungesë në tregun farmaceutik shqiptar.

Related posts

Katër filxhanë kafe në ditë mbrojnë zemrën tuaj

rezart morina

Këto çajra ju qetësojnë dhimbjet e barkut

rezart morina

Kjo është bima që do t’ju lehtësojë nga dhimbja e stomakut

admin