RTV AHIRETI
Lajme

“Ne jemi gati”- Udhëheqësi francez i ekstremit të djathtë prezanton platformën, Jordan Bardella: Do kufizojmë emigracionin dhe…

“ne-jemi-gati”-udheheqesi-francez-i-ekstremit-te-djathte-prezanton-platformen,-jordan-bardella:-do-kufizojme-emigracionin-dhe…

Udhëheqësi francez i ekstremit të djathtë, Jordan Bardella, ka thënë se partia e tij është gati të qeverisë, ndërsa ai zbuloi zotimet për të kufizuar emigracionin dhe heqjen e të drejtave të kombësisë për fëmijët e lindur dhe rritur në Francë nga prindër të huaj. “Me tre fjalë: ne jemi gati”, ka deklaruar të hënën

Related posts

SHBA dënon ashpër sulmin ndaj Policisë: Autorët do të mbajnë përgjegjësi

rezart morina

Pavarësisht kufizimeve izraelite, 45 mijë palestinezë falën namazin e xhumasë në Al-Aksa

rezart morina

Numri i të vdekurve nga tërmeti vazhdon të rritet

rezart morina