RTV AHIRETI
Shëndetësi

“Në Tropojë nuk kemi mjek”/ Protesta e gruas nga Tropoja para deputeteve të mazhorancës

“ne-tropoje-nuk-kemi-mjek”/-protesta-e-gruas-nga-tropoja-para-deputeteve-te-mazhorances

Nga Facebooku apo nga imazhet që prodhon Ministria Shëndetësisë, për t’i shpërndarë nëpër media të ndryshme duket se mjekësia shkëlqen, por në fakt realiteti është krejt ndryshe përballë fasadave të lyera.

Related posts

Hudhra e zezë, 5 efektet e fuqishme në shërimin e zemrës dhe trurit

admin

Për kocka, mëlçi dhe lëkurë të shëndetshme hani vezë

rezart morina

​Era e lëkurës tregon praninë e sëmundjes Parkinson?

admin