RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Nënë e fëmijë vdesin si pasojë e vërshimeve në Pejë

nene-e-femije-vdesin-si-pasoje-e-vershimeve-ne-peje

Pas konfirmimit të vdekjes së një fëmije 5-vjeçar nga vërshimet në Pejë, Policia e Kosovë ka njoftuar se është gjetur pa shenja jete edhe nëna e tij që ishte e zhdukur.

Vdekjen e saj e ka konfirmuar ekipi mjekësor rreth orës 01:20 të dielën, ka bërë të ditur Policia.

Related posts

Franca mobilizon 90 mijë forca të policisë dhe xhandarmërisë për natën e Vitit të Ri

admin

OKB bën thirrje për ndihmë urgjente pas përmbytjeve në Somali

admin

Erdogan: 319 000 shtëpi brenda një viti në rajonin e goditur nga tërmeti

rezart morina