RTV AHIRETI
escobarKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditO'BrienTë Gjitha

O’Brien dhe Gabriel Escobar konferencë për mediat, në fokus Ballkani Perëndimor dhe stabiliteti në rajon

o’brien-dhe-gabriel-escobar-konference-per-mediat,-ne-fokus-ballkani-perendimor-dhe-stabiliteti-ne-rajon

Ndihmës Sekretari i Byrosë për Çështjet Europiane dhe Euroaziatike James O’Brien dhe zëvendësi i tij, Gabriel Escobar, do të mbajnë sot një konferencë për shtyp, ku në fokus do të jetë Ballkani Perëndimor. Ambasadori O’Brien dhe Zëvendës Ndihmës Sekretari Escobar do të japin një lexim të takimit të fundit të të dërguarve të Ballkanit Perëndimor […]

Related posts

Rizvanolli thirrje qytetarëve: Dimri do jetë tejet i vështirë, kursejeni rrymën

admin

Habeck: Dy nga tre centralet e fundit bërthamore do të vihen në gatishmëri

admin

Belgjika do të thërrasë ambasadorin izraelit në Ministrinë e Jashtme

admin